Prebor Ceske republiky starsiho zactva
Rozcestník
Kategorie
Kluby
Závodníci
Tabulky
Výsledky
Zápasy
Video
Zavodníci
Přehled závodníků
Příjmení
Jméno
Klub
Abraham
Pavel
Judo Teplice
Bagomedov
Alibek
SK Yawara Prague
Balážová
Barbora
Judo Česká Lípa
Bank
Tobiáš
Skp Písek
Baziková
Laura
Spartak Hulín
Bečka
Václav
1. JC Baník Ostrava
Bělaška
Adam
ENERGY JUDO TEAM
Belfínová
Zuzana
Judo Víc Než Sport
Berka
Jan Šimon
USK Praha
Berková
Tereza
Skp Judo Nový Bydžov
Bílková
Adéla
Skp Judo Nový Bydžov
Blažek
Martin
Pro Sport Teplice
Bohanosová
Pavlína
Sokol I Prostějov
Borovičková
Anna
Pro Sport Teplice
Bortel
Vojtěch
Judo Beskydy
Brada
Tomáš
Slávia Kroměříž
Březina
David
Pro Sport Teplice
Bulis
David
Sokol Praha Vršovice
Burešová
Lucie
Tsc Turnov
Caletka
Filip
ENERGY JUDO TEAM
Čejka
Radek
Skj Týn N.Vltavou
Čekanová
Denisa
Judo Academy Praha
Čepeláková
Lucie
Judo ELITE Praha
Čeredničenko
Artur
Pro Sport Teplice
Čermáková
Tereza
Judo Academy Praha
Češelský
Filip
Judo Davle-Štěchovice
Chalabala
Jonáš
SKKP Brno
Chládek
David
USK Praha
Chybová
Adéla
Judoklub Mělník
Ciora
Jakub
1. JC Baník Ostrava
Damajka
Maxim
Sokol Mohelnice
Daněk
Oskar
Judo Academy Praha
Dlouhý
Kryštof
Judoclub Liberec
Dobiášová
Lucie
JK Jablonec n. N.
Dolejš
Vojtěch
Judoclub Liberec
Doležal
Jan
SKKP Brno
Dušková
Kateřina
Judoclub Sušice
Dvořák
Petr
Judo Dolní Kounice
Dvorská
Julie
JK Jablonec n. N.
Egrt
Jan
Skp Judo Jičín
Faitová
Nela
Judo Dragons II
Fictum
Martin
USK Praha
Fikartová
Kateřina
Sokol Hradec Králové
Fryšáková
Alžběta
Sokol Mohelnice
Géryk
Jaroslav
ENERGY JUDO TEAM
Hamouz
Šimon
Start Kolín
Hampl
Adam
Slávia Kroměříž
Hanus
Daniel
Judo Teplice
Havelková
Magdaléna
Sokol Jihlava
Helceletová
Lilly Sofie
JK Jablonec n. N.
Herink
Jakub
Judoklub Pardubice
Hermanová
Karolína
Ak. Šampión H. Králové
Homolová
Kristýna
1. JC Baník Ostrava
Honzák
Adam
Judoclub Liberec
Horáčková
Barbora
Skp Judo Jičín
Horák
Viktor
Skp Písek
Horňáková
Adéla
JUDO Uherský Brod
Housa
Daniel
Tsc Turnov
Hradecký
Maxim
Judoklub Pardubice
Hromada
Jakub
Vtž Chomutov
Hulová
Karolína
Slezan Opava
Ille
Vojtěch
Judo Česká Lípa
Jákl
Marek
USK Praha
Jančíková
Monika
Judo Beskydy
Jandík
Kryštof
Judo klub Zlín
Jandura
Lukáš
Sokol Hradec Králové
Jedelská
Michaela
Sokol Mohelnice
Jedličková
Nikola
Judoclub Liberec
Jelínek
Karel
Pro Sport Teplice
Jičínský
Radim
Judoklub Pardubice
Jindrová
Alena
JO Holešov
Jirásková
Darina
Skp Judo Jičín
John
Tobiáš
USK Praha
Juda
Jan
Judo Orel Žďár n.S.
Jurčíková
Viktorie
Baník Karviná
Kališ
Štěpán
Skj Týn N.Vltavou
Káňová
Barbora
Judo Club Orlová
Karaffová
Vanessa
Judo Neratovice
Karasová
Eliška
1. JC Baník Ostrava
Kasl
Denis
Sk Judo Poběžovice
Kašuba
Jan
Judoklub Pardubice
Kaszperová
Kristýna
1. JC Baník Ostrava
Kebrdle
David
Judo Academy Praha
Kejdová
Emma
SKKP Brno
Kiričenko
Vladimír
Sk Judo Poběžovice
Klásek
Lukáš
Sokol Judo Club Blatná
Klimeš
Vojtěch
Judo Academy Praha
Klimša
Jan
Pro Sport Teplice
Kocmanová
Lucie
1. JC Baník Ostrava
Kohout
Dominik
Skp Judo Nový Bydžov
Konvalinka
Matěj
Judo Víc Než Sport
Kopecký
Jakub
Slavoj Polná
Koschin
Felix
Jc Tatran Praha
Košnarová
Rozárka
Sk Kaplice
Kotouček
Adam
Judo Club Hradec Králové
Kovalyšin
Denis
Skj Týn N.Vltavou
Kožíšek
Přemysl
Judo Příbram
Krahulová
Natálie
JUDO Uherský Brod
Kraina
Bruno
USK Praha
Kratochvil
Milan
Sk Judo Poběžovice
Krčmářová
Viktorie
Judo Orel Židlochovice
Křesťan
Dominik
Judo České Budějovice
Kriščáková
Alžběta
Judo Club Orlová
Kříž
Václav
Judo Víc Než Sport
Kroča
Tomáš
Slovácká Slavia U.H.
Kučera
Jan
Judo Academy Praha
Kučera
Jan
Judo Academy Praha
Kučerová
Anna
Judo Academy Praha
Kupka
Matyáš
Sokol Praha Vršovice
Kuricová
Eva
Judo Český Těšín
Lammersová
Lucie
Daitó Ryu - Pardubice
Lazecký
Daniel
Slezan Opava
Le Duc
Tri
Lokomotiva Cheb
Libra
Marek
Judo ELITE Praha
Literáková
Elena
Sk Město Frýdek-Místek
Lošťák
Michael
Tatran Prachatice
Mačeková
Mia
Judo Beskydy
Machoň
Oliver
Sokol Žižkov II
Machutová
Veronika
Sokol Praha Vršovice
Marková
Jana
Judoklub Pardubice
Mašková
Barbora
Judo SG Plzeň
Matoušková
Valentýna
JK Jablonec n. N.
Matveeva
Valeriia
SK Yawara Prague
Mcgrath
Vladislav
Sokol Hradec Králové
Medunová
Barbora
Judo Česká Lípa
Melka
Šimon
Skj Týn N.Vltavou
Melnyk
Daniel
Sk Kaplice
Merzová
Andrea
Daitó Ryu - Pardubice
Měšťanová
Emma
Skj Týn N.Vltavou
Městková
Alžběta
Skj Týn N.Vltavou
Michalica
Marek
Sokol Tvrdonice
Mikeš
Radim
Judoklub Olomouc
Mitáček
Martin
Slovácká Slavia U.H.
Moravcová
Olívie
Judo Víc Než Sport
Muck
Viktor
TJ Ostrava
Nakládal
Jiří
Judoklub Olomouc
Němeček
Šimon
Judo Kladno N62
Nesnídal
Jan
Judo SG Plzeň
Nguyen
Duong Dang Adam
Judo Teplice
Novosadová
Lucie
Judo Valašsko
Novoselov
Pavel
SK Yawara Prague
Novotný
Petr
Sport Judo Litoměřice
Obstová
Tereza
Judo Club Sakura Liberec
Omáčková
Amálie
Judo Academy Praha
Ondráček
Jan
Skp Judo Nový Bydžov
Ort
Tomáš
Skp Judo Jičín
Osička
Tadeáš
SKKP Brno
Otevřel
Tomáš
ENERGY JUDO TEAM
Panáková
Anna
ENERGY JUDO TEAM
Pancner
Marek
Judo ELITE Praha
Pavlíková
Barbora
Pro Sport Teplice
Pejřil
Jiří
Tori Judo Brno
Pejřil
Matyáš
Tori Judo Brno
Pelclová
Kristýna
Judo Academy Praha
Pěnkava
Petr
Judo Beskydy
Perlíková
Johana
AŠ Ml. Boleslav
Pešková
Jana
Petraturová
Linda
Judo Club Bohemia
Pilcová
Johana
Judo Zš Sadová Čáslav
Pinterová
Natálie
Judo Orel Žďár n.S.
Pistovčák
Andrej
Pro Sport Teplice
Plesl
Nikolas
Daitó Ryu - Pardubice
Pobudová
Tereza
Judo Academy Praha
Podzemná
Zuzana
Judo Nový Jičín
Poklopová
Lucie
Judo Academy Praha
Polačik
Jan
Judo Club Havířov
Pošmurná
Laura
AŠ Ml. Boleslav
Pospíšilová
Kristýna
USK Praha
Pospíšilová
Adéla
SKP Benešov
Potočková
Zuzana
Pro Sport Teplice
Prášek
Jakub
Judo Club Bohemia
Prášek
Matěj
Judo Club Bohemia
Přichystal
Leon
1. JC Baník Ostrava
Procházková
Štěpánka
Skp Písek
Prokop
Václav
Judo Neratovice
Prokopová
Eliška
Judo Neratovice
Przybylová
Zuzana
Baník Karviná
Rabiňáková
Adéla
SKP Benešov
Radimský
Václav
Judo Zš Sadová Čáslav
Rak
Maxmilián
Judo Academy Praha
Rejmanová
Natálie
Skp Judo Jičín
Richter
Mikuláš
Tori Judo Brno
Richter
Tomáš
Pro Sport Teplice
Richterová
Anna
Judo Davle-Štěchovice
Romanová
Viktorie
Judo Dolní Kounice
Rusňák
Adam
Judo Beskydy
Růžička
Josef
Tsc Turnov
Rydvalová
Karolina
SKP Benešov
Ryšavá
Agáta
Judo Neratovice
Sadílková
Zuzana
Sokol Praha Vršovice
Šafaříková
Marie
ENERGY JUDO TEAM
Šafránková
Nikola
USK Praha
Šandová
Zuzana
SKP Benešov
Šanovec
Tobiáš
Judo Academy Praha
Šarboch
Adam
Jc Litokan Litoměřice
Ščerbová
Amálie
TJ Ostrava
Schindler
Viktor
Slezan Opava
Sedláčková
Kateřina
Judo Wrestling Club Brno
Šefl
Václav
USK Praha
Senčíková
Natálie
Sk Město Frýdek-Místek
Sikora
Štěpán
Sokol Praha Vršovice
Šílená
Alena
SKP Benešov
Šimek
Martin
Judo Choceň
Šimon
Daniel
Ruka Judo
Šimsa
Jakub
Judo SG Plzeň
Široká
Justýna
Tori Judo Brno
Šišková
Stela
SK Judo Kladno
Škarohlíd
Vítek Marcel
Sk Judo Liberec
Skřivanová
Pavlína
Judo Club Kyklop
Sladkovský
Radek
Pro Sport Teplice
Šlais
Zbyněk
Judo SG Plzeň
Šmerák
Jiří
Kralupy
Smuszová
Jiřina
Judo Orel Žďár n.S.
Soukup
Matyáš
Judoklub Olomouc
Špalda
Radek
ENERGY JUDO TEAM
Špička
Matěj
SKKP Brno
Špičková
Sofie
SKKP Brno
Srchová
Anežka
Sokol Hradec Králové
Stark
Vojtěch
1. JC Baník Ostrava
Štěpánková
Eliška
Tori Judo Brno
Suková
Marie
Jc Litokan Litoměřice
Suruvka
Vojtěch
TJ Ostrava
Švarcová
Patricie
JK Jablonec n. N.
Švec
Hynek
AŠ Ml. Boleslav
Sýkora
Richard
Skj Týn N.Vltavou
Taft
Viktor
Slovácká Slavia U.H.
Tittlová
Karolína
Judoclub Sušice
To
Vojtěch
1. JC Baník Ostrava
Tomášek
Ota
Skp Judo Nový Bydžov
Tragan
Oliver Radim
Judo Beskydy
Trávníček
Kvído
Ak. Šampión H. Králové
Trpka
Jan
Tatran Prachatice
Truhlář
Martin
Tori Judo Brno
Tucauerová
Anna
Judoklub Pardubice
Uhřík
Petr
Pro Sport Teplice
Urban
Matěj
Slávia Kroměříž
Urbanová
Natálie
Sokol Dědice
Vachút
Josef
SKKP Brno
Vaculíková
Michaela
Judo Železo Hranice
Vagenknecht
František
Ak. Šampión H. Králové
Vala
Lukáš
Judo Club Sakura Liberec
Valešová
Justýna
JK Jablonec n. N.
Valjent
Matyáš
Pro Sport Teplice
Valoušek
Jan
Tori Judo Brno
Váňa
Jakub
Judo Zš Sadová Čáslav
Vaňková
Michaela
Judo Club Sakura Liberec
Vávrová
Nicol
Judo Club Hradec Králové
Včelák
Josef
Judo Club Kyklop
Vilgoš
Dominik
Jk Ddm Chlumec n.C.
Vítková
Barbora
Sokol I Prostějov
Vítková
Tereza
Judo Ddm Hradec Králové
Vitulová
Jana
Judo Orel Židlochovice
Vlach
Marek
Ddm Děčín
Vlk
František
1. JC Baník Ostrava
Vodrážková
Anna
Judo Zš Sadová Čáslav
Vondráková
Lada
Sokol Praha Vršovice
Voříšek
Petr
Daitó Ryu - Pardubice
Vosátková
Karla
Judo Teplice
Vozábová
Anna
USK Praha
Vranová
Mia Ruth
Judoklub Olomouc
Vrbová
Johana
USK Praha
Vrbská
Nikol
Kralupy
Vrbská
Ella
Kralupy
Vynšová
Anna
SKP Benešov
Weber
Matouš
Judo-Club Domažlice
Zábranská
Natálie Xena
Judo ELITE Praha
Zachariášová
Lucie
Judo Club Hradec Králové
Zachová
Barbora
Sport Judo Litoměřice
Záhorová
Kamila
Judoclub Liberec
Žák
Adam
Jk Ddm Chlumec n.C.
Zapletalová
Veronika
Slovácká Slavia U.H.
Žatko
Jan
Judo Klatovy
Zatloukalová
Lucie
Judo Wrestling Club Brno
Zemková
Zuzana
Judo Academy Praha
Žemlička
David
Skj Týn N.Vltavou
Zíka
Richard
Judo SG Plzeň
Žlůva
Adam
Spartak Vlašim
Zón
Jan
Judo Academy Praha
Zuštinová
Kamila
Judo klub Zlín
Zwilling
Šimon
1. JC Baník Ostrava